Urnor i cloisonné

Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné
Urnor i cloisonné

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNOR, 1 par, tidigt 1900-tal, cloisonné, Kina, bl.a. aventurinsten samt förgyllda detaljer, höjd ca 14 cm

397131

2016-07-30