Leksaker elastolin lineol

Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol
Leksaker elastolin lineol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLDATER, 9 st, 1900-talets första hälft, elastolin och lineol, höjd ca 6-14 cm

Skador, bortfall, slitage

397133

2016-07-25