Ljusstakar förgyllda

Ljusstakar förgyllda
Ljusstakar förgyllda
Ljusstakar förgyllda
Ljusstakar förgyllda
Ljusstakar förgyllda
Ljusstakar förgyllda

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgyllda, 1900-talets första hälft, höjd ca 26,5 cm

397135

2016-07-25