Porslin
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUTSCHENREUTER, tallrikar, 9 st, skål, askfat, porslin, 1900-tal, handmålade, signerade EW, med motiv från Lido, Djurgården omkring 1840, diameter ca 27 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
397138
2016-07-25