Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKBORD, löstagbar bricka i målad plåt, 1800-tal, benställning av senare datum, höjd ca 97 längd 67 cm
Mindre bucklor, slitage.
397160
2016-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här