Sven Wejsfelt

Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN WEJSFELT, keramik, "Aborre", Gustavsberg, signerad under sockeln samt daterad -92

397164

2016-07-26