Korgstol
2016-07-25
397178
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEYWOOD, USA, 1950-tal, korgstol med riklig dekor, sitthöjd ca 40 cm
Lagningar, rester av grön färg