ÅWA oljemålning

ÅWA oljemålning
ÅWA oljemålning
ÅWA oljemålning
ÅWA oljemålning
ÅWA oljemålning
ÅWA oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Motiv från Slussen, Stockholm, signerad ÅWA, olja på duk, ca 60x75 cm

397180

2016-07-25