Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DALAHÄSTAR (5 st), 1900-talets mitt varav en är en gris som sparbössa, en häst uppborrad för ljus, skuret och bemålat trä, höjd mellan ca 11-18,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
397182
2016-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här