Elastolinfigurer
2016-07-26
397188
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELASTOLINFIGURER (ca 30 st), soldater varav vissa till häst, 1930/40-tal, höjd mellan ca 7-11 cm
Bitar borta, slitage.