Elastolinfigurer

Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELASTOLINFIGURER (ca 30 st), soldater varav vissa till häst, 1930/40-tal, höjd mellan ca 7-11 cm

Bitar borta, slitage.

397188

2016-07-26