Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELASTOLINFIGURER (ca 30 st), soldater varav vissa till häst, 1930/40-tal, höjd mellan ca 7-11 cm
Bitar borta, slitage.
397188
2016-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här