Erik Osslund oljemålning

Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OSSLUND (1913-82): "Det blåser upp till storm, Ålands blå hav", signerad Erik Osslund, olja på duk, ca 51x61 cm

397196

2016-07-25