Brickbord England

Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England
Brickbord England

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, England, 1900-talets mitt, försilvrat, otydliga stämplar, höjd ca 62, 55x39 cm

Visst slitage

397198

2016-07-28