Fåtöljer krom och läder

Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder
Fåtöljer krom och läder

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, krom samt cognacsfärgat läder, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, repor

397202

2016-07-26