Byrå 1800-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 5-lådig, svartbemålad, beslag i mässing, dekor av bl a diamantsnitt, kulfötter, höjd ca 120, 87x51 cm, nyckel medföljer
Kompletterad, senare bemålning/patinering
397206
2016-07-26