Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BREVLÅDA, målat gjutjärn, tidigt 1900-tal, reliefdekor, höjd ca 113, bredd 42 cm
Proveniensen, Oskarshamn
Lås saknas, bruks och åldersrealterat slitage.
397211
2016-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här