Brevlåda
Valmis
2016-07-26
397211
| Korkein tarjous | 8 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BREVLÅDA, målat gjutjärn, tidigt 1900-tal, reliefdekor, höjd ca 113, bredd 42 cm
Proveniensen, Oskarshamn
Lås saknas, bruks och åldersrealterat slitage.