Brevlåda

Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda
Brevlåda

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BREVLÅDA, målat gjutjärn, tidigt 1900-tal, reliefdekor, höjd ca 113, bredd 42 cm

Proveniensen, Oskarshamn

Lås saknas, bruks och åldersrealterat slitage.

397211

2016-07-26