Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKSNURRA, 1920/30-tal, fanerad i mahogny, kubistisk pyramidal, höjd 117, 55x55 cm
397236
2016-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här