Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BANDSKEDAR, 2 st, bemålade, 1800-talets första hälft, Hälsingland, skuren dekor, ca 17x13 resp 15x14 cm
Skador
397254
2016-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här