Bandskedar

Bandskedar
Bandskedar
Bandskedar
Bandskedar
Bandskedar
Bandskedar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANDSKEDAR, 2 st, bemålade, 1800-talets första hälft, Hälsingland, skuren dekor, ca 17x13 resp 15x14 cm

Skador

397254

2016-07-26