Erik Olson och Sven Jonson litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 3 st, Halmstadgruppen (Erik Olson och Sven Jonson): "Sökaren", "Månskensnatt" och "Nocturne", signerade samt numrerade, färglitografier, ca 46x34 resp 46x38 resp 36x54 cm

397255

2016-07-26