Erik Olson och Sven Jonson litografier
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 3 st, Halmstadgruppen (Erik Olson och Sven Jonson): "Sökaren", "Månskensnatt" och "Nocturne", signerade samt numrerade, färglitografier, ca 46x34 resp 46x38 resp 36x54 cm
397255
2016-07-26