Kräftskål Gustavsberg

Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg
Kräftskål Gustavsberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, flintgods, 1900-tal, Gustafsberg, snäckformad med motiv av kräfta, ca 25x25 cm

Slitage, krackelering

397266

2016-07-26