Josef Ekberg

Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vas, stengods, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1919, dekor i sgrafitto med motiv av löv, höjd ca 23 cm

Smärre tillverknings defekt på liv

397277

2016-07-26