Tema allmoge häst

Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst
Tema allmoge häst

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALAHÄST, 1900-tal, rödmålad med polykrom dekor, höjd 20, längd 25 cm

Blekt, slitage

397278

2016-10-20