KG Nilson

KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KG NILSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad à tergo KG Nilson -77, olja på pannå, ca 29x3 cm

397285

2016-07-26