Ole Schwalbe

Ole Schwalbe
Ole Schwalbe
Ole Schwalbe
Ole Schwalbe

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLE SCHWALBE (1919-90): ´´L´heure bleue´´, signerad och daterad à tergo Schwalbe 64, olja på duk, ca 46x42 cm

397296

2016-07-26