Picasso Galerie Louise Leiris affischkonst
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973): "Dessins Originaux Graves Sur Cuivre", komplett mapp med 14 st etsningar, signerade i trycket samt numrerade 293/300, bladmått 40x30 cm
Konvolut med mindre skador, obetydliga fläckar
397299
2016-07-26