Picasso Galerie Louise Leiris affischkonst

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien 1881-1973): "Dessins Originaux Graves Sur Cuivre", komplett mapp med 14 st etsningar, signerade i trycket samt numrerade 293/300, bladmått 40x30 cm

Konvolut med mindre skador, obetydliga fläckar

397299

2016-07-26