Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): Metande trollgubbe, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 50x61 cm

397301

2016-07-26