Wilhelm Wik

Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 61x50 cm

PROVINIENS: Galerie AIX

397305

2016-07-26