Tuomas Mäntynen

Tuomas Mäntynen
Tuomas Mäntynen
Tuomas Mäntynen
Tuomas Mäntynen
Tuomas Mäntynen
Tuomas Mäntynen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUOMAS MÄNTYNEN (Finland, född 1932): "Turister", signerad och daterad 71, olja på duk, ca 73x55 cm

Utställd: Galleri Gummeson 1973

397308

2016-07-27