Fåtöljer Tord Björklund för IKEA

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1980-tal, design Tord Björklund för IKEA, krom samt svart skinn, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

397310

2016-07-27