Lisa Larson

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, väggreliefer, 2 st., Gustavsberg, glaserad keramik, stämplade Lisa L Gustavsberg, dekor i form av jordgubbar samt blomma, ca 23x23 cm vardera

Obetydlig nagg

397312

2016-07-27