Byrå
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900, huggen kalkstensskiva, intarsia med dekor av festonger, putti, urnor, listverk och dekorelement i patinerad mässing, nyckel saknas, höjd ca 84, 106x48 cm, nyckel finns
Blekt, slitage, mindre obetydliga fanerbortfall
397315
2016-07-27