Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): Komposition, signerad Kasiulis, 40/50, färglitografi, ca 65x50 cm

397317

2016-07-27