Puderstol

Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PUDERSTOL, 1700-talets andra hälft, ryggen med svarvade stolpar, målad i engelskt rött, sittdyna klädd i brunt skinn, höjd ca 72,5 cm

Renoverad, slitage, smärre skador

397318

2016-07-27