Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjur i parklandskap, signerad och daterad Jolin 1945, akvarell, ca 37x55 cm

397323

2016-07-27