Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 4 st, rokoko resp rokokostil, 17/1800-tal, varav en märkt Stockholms stolmakarämbete, vitmålade med textilklädd sits, sitthöjd ca 48 cm

Renoverade, kompletterade, slitage

397327

2016-07-27