Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, rokoko resp rokokostil, 17/1800-tal, varav en märkt Stockholms stolmakarämbete, vitmålade med textilklädd sits, sitthöjd ca 48 cm
Renoverade, kompletterade, slitage
397327
2016-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här