Gitarr

Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GITARR, 1900-talets mitt, svartlackerad, hals i valnöt, längd ca 100 cm

Bruksslitage, senare lackering

397349

2016-07-27