Penselvas

Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av fågel i körsbärsträd samt kalligrafi i emaljfärger, sepia och järnoxid, bård av växtslingor i underglasyrblått, höjd ca 29 cm

Smärre slitage

397353

2016-07-28