Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): Kompositioner, 6 st, signerade Kasiulis, numrerade i upplaga om 300, färglitografier, ca 48x58 cm

Hanteringsskador

397355

2016-07-27