Johnny Oppenheimer oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHNNY OPPENHEIMER (1923- 2005): Självporträtt, signerad och daterad J Oppenheimer -56, olja på duk, ca 26x21 cm

397357

2016-07-27