Skänk nyrenässans
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, svartmålad, en låda, skåpsdörrar med skuren dekor och bakomliggande hyllinredning samt uppsats, beslag i metall, höjd ca 192, 102x45 cm
Slitage, lösa delar
397362
2016-07-28