Skänk nyrenässans

Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, svartmålad, en låda, skåpsdörrar med skuren dekor och bakomliggande hyllinredning samt uppsats, beslag i metall, höjd ca 192, 102x45 cm

Slitage, lösa delar

397362

2016-07-28