Divanbord i nyrenässans

Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans
Divanbord i nyrenässans

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DIVANBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svartmålat, svarvade ben med fotkryss, höjd ca 73, 142x84 cm

Slitage, färgsläpp

397364

2016-07-28