Strindbergslampa

Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, s.k. strindbergslampa, 1900-talets början, stomme i koppar med hamrad dekor, turkos glasskärm, höjd ca 45 cm

Skador: Nydragen el

397368

2016-07-27