Folke Gullby

Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): Kompostion, två etsningar samt ett offsettryck, signerade, största mått ca 21x22 cm

Oramade

397370

2016-07-27