Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1800-talets början, allmoge, originalmålad, fällbart lock, längd ca 140 cm, höjd 82 cm, sitthöjd 53 cm, djup 43 cm
Slitage, sprickor
397375
2016-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här