Hängskåp i allmoge
2016-07-28
397380
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÄNGSKÅP, 1700-tal, allmoge, daterat 1792, bemålat i grönt med blomsteruppsättning, höjd ca 83, 66x37 cm
Slitage, maskstunget, nyckel finns