Hängskåp i allmoge

Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge
Hängskåp i allmoge

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, allmoge, daterat 1792, bemålat i grönt med blomsteruppsättning, höjd ca 83, 66x37 cm

Slitage, maskstunget, nyckel finns

397380

2016-07-28