Yngve Ekström Lästo Swedese

Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese
Yngve Ekström Lästo Swedese

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Lästo", fåtölj med fotpall, Swedese, 1960-tal, ek, stolen brännmärkt Swedese Yngve Ekström, fotpall omärkt, sitthöjd ca 42 cm

Omklädd, bruksslitage

397382

2016-07-27