Tennfat och stop i tenn

Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn
Tennfat och stop  i tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

FAT, 3 st, BUKSTOP, SKÄNKSTOP, tenn, 17/1800-tal, största fatet diameter 38 cm

Skador

397383

2016-07-27