Brännvinsskål silver

Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver
Brännvinsskål silver

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRÄNNVINSSKÅL, silver, 1700-tal, invändigt förgylld, godronnerad samt dekor med kerub och grotesque, oidentifierade stämplar, längd inklusive handtag ca 14 cm, vikt ca 75 g

397391

2016-07-27